Extra English – Szkoła języka angielskiego

O nas

Co nas wyróżnia?

2012 rok to początek naszej działalności, ale praktyka i doświadczenie były już wcześniej. Nasi lektorzy to grupa wykwalifikowanych i oddanych sprawie ludzi, którzy lubią to co robią, szukając nowych sposobów zachęcania innych do nauki języka angielskiego. 

extra english team

Niemniej jednak, jesteśmy elastyczni na potrzeby klienta, a także posiadamy know how, aby sprostać tym potrzebom. Extra English nastawiona jest na pomoc tym, którzy życzą sobie zarówno osiągać jak i przekraczać wyznaczone sobie cele. Aby zapewnić naszym uczniom najlepsze środowisko do nauki, staramy się być otwarci, cierpliwi, oddani sprawie, dostosowani do potrzeb uczących się i przyjaźnie nastawieni.

Przede wszystkim używamy standardowych, tradycyjnych metod nauczania. Wierzymy, że nie można nauczyć się języka obcego bez umiejętności czytania, pisania, słuchania czy mówienia, a wszystkie te umiejętności nie mogą być w pełni osiągnięte bez zrozumienia zasad gramatyki. 

Poznaj nasz zespół!

Matthew Potts

Matthew Potts

Właściciel / Native Speaker

Postanowiłem podjąć tę karierę zawodową w 2005 roku, wierząc, że mogę stać się świetnym nauczycielem. Po szesnastu latach mojej pracy, czternastu latach w Polsce, moim celem pozostaje: nadal być najlepszym nauczycielem, jakim mogę być. Rozumiem to w ten sposób: aby być naprawdę świetnym, muszę wiedzieć wszystko o języku angielskim, umieć to wytłumaczyć każdemu uczniowi i konsekwentnie prowadzić doskonałe lekcje. Oczekiwania, jakie mam wobec mojej szkoły, są niemniejsze – deklarowaną misją Extra English było stworzenie kultury i środowiska, w którym każdy uczeń mógłby osiągnąć swoje cele i je przekroczyć. Kultura Extra English, postawa i kompetencje naszego zespołu lektorów, entuzjazm naszej społeczności uczniów i przestrzeń, w której obecnie działamy, spełniły tę wizję – jestem dumny z nauczyciela, którym się stałem i szkoły, którą zbudowałem.

Karina Czechowicz

Lektor - dzieci, młodzież

Hello! Mam na imię Karina, w Extra English uczę języka angielskiego dzieci i młodzież. Jestem kreatywna, ambitna, cierpliwa i przyjazna. Jako początkujący nauczyciel zdobywałam doświadczenie w nauczaniu od różnych nauczycieli w naszej szkole, a ucząc już cztery lata miałam możliwość pracować z uczniami w różnym wieku. Prowadzę zajęcia dla dzieci przedszkolnych i uczniów szkół podstawowych. Pomagam również w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminów maturalnych.

Maciej Mielus

Lektor – zajęcia indywidualne/egzaminy

Jestem absolwentem filologii angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz filologii polskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Z językiem angielskim mam styczność od wczesnego dzieciństwa. Pochodząc z rodziny o nauczycielskich tradycjach, naturalnym więc krokiem było dla mnie przekazywanie swojej wiedzy dalej.

Dorota Malec

Lektor - dorośli, młodzież ​

Trudno jest pisać o sobie zachowując dystans i obiektywizm w połączeniu z wewnętrzną Prawdą. Moja pierwsza praca nie miała nic wspólnego z nauczaniem. Z racji ukończonych studiów językoznawczych zaproponowano mi pracę w Dziale współpracy z Zagranicą na UJ w Krakowie gdzie zajmowałam się organizowaniem imprez naukowych. Praca była biurowa, statyczna i negocjacyjna. Nie czułam się tam szczęśliwa, przytłaczała mnie dystyngowana atmosfera słynnego uniwersytetu.

Jessica Pacura Malczyk

Native speaker - dzieci, młodzież, indywidualne ​

Jestem native speakerem j. angielskiego z Chicago. Kilka lat temu przeprowadziłam się do Chrzanowa z moim mężem, który jest Polakiem. Po przyjeździe tutaj pojawiła się przede mną perspektywa zostania nauczycielem języka angielskiego i od tego czasu uczę. Przez ostatnie lata pracowałam głównie z dziećmi, ale lubię też uczyć nastolatków i dorosłych. Jestem kreatywną, zorganizowaną, aktywną osobą, która uwielbia pomagać innym. Mam licencjat z biznesu i planowania eventów. Jednak najbardziej lubię uczyć, pomagając ludziom wyjść poza strefę ich komfortu.

Paweł Mardyła

Lektor - dorośli, młodzież, egzaminy

Moja przygoda z nauczaniem języka angielskiego zaczęła się w wieku 16 lat od przygotowywania równieśników oraz znajomych do matury podstawowej i rozszerzonej z języka angielskiego oraz udzielania korepetycji kolegom oraz znajomym. Było to moje pierwsze doświadczenie "nauczycielskie" związane z uczeniem języka.

Chcesz rozpocząć naukę angielskiego?