Extra English – Szkoła języka angielskiego

O nas

Co nas wyróżnia?

2012 rok to początek naszej działalności, ale praktyka i doświadczenie były już wcześniej. Nasi lektorzy to grupa wykwalifikowanych i oddanych sprawie ludzi, którzy lubią to co robią, szukając nowych sposobów zachęcania innych do nauki języka angielskiego. 

extra english team

Niemniej jednak, jesteśmy elastyczni na potrzeby klienta, a także posiadamy know how, aby sprostać tym potrzebom. Extra English nastawiona jest na pomoc tym, którzy życzą sobie zarówno osiągać jak i przekraczać wyznaczone sobie cele. Aby zapewnić naszym uczniom najlepsze środowisko do nauki, staramy się być otwarci, cierpliwi, oddani sprawie, dostosowani do potrzeb uczących się i przyjaźnie nastawieni.

Przede wszystkim używamy standardowych, tradycyjnych metod nauczania. Wierzymy, że nie można nauczyć się języka obcego bez umiejętności czytania, pisania, słuchania czy mówienia, a wszystkie te umiejętności nie mogą być w pełni osiągnięte bez zrozumienia zasad gramatyki. 

Poznaj nasz zespół!

Matthew Potts

Matthew Potts

Właściciel / Native Speaker

Postanowiłem podjąć tę karierę zawodową w 2005 roku, wierząc, że mogę stać się świetnym nauczycielem. Po szesnastu latach mojej pracy, czternastu latach w Polsce, moim celem pozostaje: nadal być najlepszym nauczycielem, jakim mogę być. Rozumiem to w ten sposób: aby być naprawdę świetnym, muszę wiedzieć wszystko o języku angielskim, umieć to wytłumaczyć każdemu uczniowi i konsekwentnie prowadzić doskonałe lekcje. Oczekiwania, jakie mam wobec mojej szkoły, są niemniejsze – deklarowaną misją Extra English było stworzenie kultury i środowiska, w którym każdy uczeń mógłby osiągnąć swoje cele i je przekroczyć. Kultura Extra English, postawa i kompetencje naszego zespołu lektorów, entuzjazm naszej społeczności uczniów i przestrzeń, w której obecnie działamy, spełniły tę wizję – jestem dumny z nauczyciela, którym się stałem i szkoły, którą zbudowałem.

Karina Czechowicz

Lektor - dzieci, młodzież

Hello! Mam na imię Karina, w Extra English uczę języka angielskiego dzieci i młodzież. Jestem kreatywna, ambitna, cierpliwa i przyjazna. Jako początkujący nauczyciel zdobywałam doświadczenie w nauczaniu od różnych nauczycieli w naszej szkole, a ucząc już cztery lata miałam możliwość pracować z uczniami w różnym wieku. Prowadzę zajęcia dla dzieci przedszkolnych i uczniów szkół podstawowych. Pomagam również w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminów maturalnych.

Maciej Mielus

Lektor – zajęcia indywidualne/egzaminy

Jestem absolwentem filologii angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz filologii polskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Z językiem angielskim mam styczność od wczesnego dzieciństwa. Pochodząc z rodziny o nauczycielskich tradycjach, naturalnym więc krokiem było dla mnie przekazywanie swojej wiedzy dalej.

Dorota Malec

Lektor - dorośli, młodzież ​

Trudno jest pisać o sobie zachowując dystans i obiektywizm w połączeniu z wewnętrzną Prawdą. Moja pierwsza praca nie miała nic wspólnego z nauczaniem. Z racji ukończonych studiów językoznawczych zaproponowano mi pracę w Dziale współpracy z Zagranicą na UJ w Krakowie gdzie zajmowałam się organizowaniem imprez naukowych. Praca była biurowa, statyczna i negocjacyjna. Nie czułam się tam szczęśliwa, przytłaczała mnie dystyngowana atmosfera słynnego uniwersytetu.

Jessica Pacura Malczyk

Native speaker - dzieci, młodzież, indywidualne ​

Jestem native speakerem j. angielskiego z Chicago. Kilka lat temu przeprowadziłam się do Chrzanowa z moim mężem, który jest Polakiem. Po przyjeździe tutaj pojawiła się przede mną perspektywa zostania nauczycielem języka angielskiego i od tego czasu uczę. Przez ostatnie lata pracowałam głównie z dziećmi, ale lubię też uczyć nastolatków i dorosłych. Jestem kreatywną, zorganizowaną, aktywną osobą, która uwielbia pomagać innym. Mam licencjat z biznesu i planowania eventów. Jednak najbardziej lubię uczyć, pomagając ludziom wyjść poza strefę ich komfortu.

Agnieszka Mucha

Lektor - dzieci, młodzież, indywidualne

Jestem osobą pozytywną, komunikatywną i kreatywną. Moja dewiza to uśmiech i życzliwość. Praca z dziećmi i młodzieżą daje mi ogromną satysfakcję, a język angielski jest moją pasją, którą staram się również zaszczepić u dzieci. Zetknęłam się z językiem angielskim jako dziecko, ale z jakiegoś powodu nie mogłam kontynuować kursu, czego bardzo do tej pory żałuję. Aby nauczyć się perfekcyjnie języka angielskiego po studiach postanowiłam wyjechać do Wielkiej Brytanii, gdzie spędziłam 12 lat.

Julia Kalinowska

Lektor - dzieci

Moją pasję do języków obcych odkryłam już w szkole podstawowej - zawsze interesowało mnie poszerzanie wiedzy w tym zakresie, poznawanie innych kultur, obyczajów i odmiennego podejścia do życia. Na co dzień jestem osobą uśmiechniętą, troskliwą i empatyczną. Jestem zafascynowana podróżami po całym świecie, możliwością poszerzania własnych horyzontów i dzielenia się zdobytą wiedzą z innymi.

Paweł Mardyła

Lektor - dorośli, młodzież, egzaminy

Moja przygoda z nauczaniem języka angielskiego zaczęła się w wieku 16 lat od przygotowywania równieśników oraz znajomych do matury podstawowej i rozszerzonej z języka angielskiego oraz udzielania korepetycji kolegom oraz znajomym. Było to moje pierwsze doświadczenie "nauczycielskie" związane z uczeniem języka.

Magdalena Mendrych

Lektor j. niemieckiego

Pani Magdalena nadal będzie uczyć języka niemieckiego. Jest zaangażowanym i oddanym sprawie nauczycielem. Obecnie uczy j. niemieckiego w szkole w Luszowicach.

Chcesz rozpocząć naukę angielskiego?